|
☰ Links
|
|
| ID | 108173 |
|---|---|
| Nome | Lizel |
| Outros Nomes | リーゼル |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 4 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lizel
Perfil
Anime girl Lizel is a character from Kyonyuu Fantasy 4.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Rosa hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Majiyome
|
3
10
11
55
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
SKyongmania faved