|
☰ Links
|
|
| ID | 32241 |
|---|---|
| Nome | Rino Okueda |
| Outros Nomes | 尾久枝 梨乃 (おくえだ りの) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | knee highs, side ponytail, hair bobble, hair intakes, chibi, school uniform, ribbon, plaid |
| Personalidade | |
| Height | 150cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rino Okueda
Perfil
Anime girl Rino Okueda is a character from Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-
Showofreader rated