Misa Hiraoka is a character from Epidemic featuring até as orelhas castanho hair and amarelo eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 34590 |
|---|---|
| Nome | Misa Hiraoka |
| Outros Nomes | 平岡 美沙 (ひらおか みさ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Epidemic |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | school uniform, socks, school crest, bow |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misa Hiraoka
Perfil
Misa Hiraoka is a character from Epidemic.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Castanho hair that is Até as Orelhas length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até as Orelhas | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Epidemic