|
☰ Links
|
|
| ID | 70591 |
|---|---|
| Nome | Ranju |
| Outros Nomes | 藍綬 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Tipo de Mídia | jogo |
| Dublado Por | Kanako Sakai, 酒井香奈子, さかい かなこ |
| Tags | bunny ears, snowflake, kimono, ice control |
| Personalidade | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ranju
Perfil
Anime girl Ranju is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Moero Chronicle
Showofreader rated