|
☰ Links
|
|
| ID | 75234 |
|---|---|
| Nome | Lala |
| Outros Nomes | ララ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Monster Musume |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Ai Kakuma, 加隈亜衣, かくま あい |
| Tags | blue skin, scythe, ahoge, gloves, stockings, boots, chunibyo, dullahan |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lala
Perfil
Anime girl Lala is a character from Monster Musume.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Azul hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from Monster Musume
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
15
12
2
Facebook 
Monster Musume
SKyongmania faved