|
☰ Links
|
|
| ID | 74077 |
|---|---|
| Nome | Manako |
| Outros Nomes | マナコ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Monster Musume |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Momo Asakura, 麻倉もも, あさくら もも |
| Tags | cyclops, sniper, one eye |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Weight | 33kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 75cm |
| Birthday | September 19 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Race | Cyclops |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Manako
Perfil
Anime girl Manako is a character from Monster Musume.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Roxo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Teammate of Doppel
Teammate of Tionishia
Teammate of Zombina
Employee of Kuroko Sumisu
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 15 | Add
|
0 likes
Just as planned, |
|
0 likes
What should I do?! |
|
0 likes
And this rifle is so heavy, too. |
|
0 likes
Did I really need to be two kilometers away, though? |
|
0 likes
Finally done. |
|
0 likes
they're all by the window. |
|
0 likes
She dodged my shot! |
|
0 likes
My arms would fall off. |
|
0 likes
Were they just being mean? |

Facebook
Play Voice Sample
Monster Musume
Everyday Life with Monster Girls Online
