|
☰ Links
|
|
| ID | 76979 |
|---|---|
| Nome | Yuzuki Niimi |
| Outros Nomes | 新見 雪月 (にいみ ゆづき) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Gin'iro, Haruka |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | school uniform, tights, bow, hair ribbon, hairclip |
| Personalidade | |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 147cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 77cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuki Niimi
Perfil
Anime girl Yuzuki Niimi is a character from Gin'iro, Haruka.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Gin'iro, Haruka
Showofreader rated