|
☰ Links
|
|
| ID | 77001 |
|---|---|
| Nome | Kagome Mishima |
| Outros Nomes | 観嶋 かごめ (みしま かごめ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | tights, pumps, hairclip |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kagome Mishima
Perfil
Anime girl Kagome Mishima is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou
Showofreader rated