☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 82429 |
|---|---|
| Nome | Honami Ichinose |
| Outros Nomes | 一之瀬 帆波 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Classroom of the Elite |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Nao Toyama, 東山奈央, とうやま なお |
| Tags | school uniform |
| Personalidade | |
| Birthday | July 20 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 159cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Honami Ichinose
Perfil
Anime girl Honami Ichinose is a character from Classroom of the Elite.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Laranja hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Classroom of the Elite (2017)
Classroom of the Elite 2nd Season (2022)
Classroom of the Elite 3rd Season (2024)
Classroom of the Elite 4th Season (2026)
Quotes | View all 1 | Add
|
0 likes
You think so? |
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
| Anonymous | Mar 9, 2024 |
|---|---|
| Thank you for this calculation of sizement really needed it | |
Personagens Similares
Also from Classroom of the Elite
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |
1
10
31
Facebook 
Play Voice Sample

TandemCharacters rated