Diana Al Valletta Rodan is a não classificado character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ known for até a cintura vermelho hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83443 |
|---|---|
| Nome | Diana Al Valletta Rodan |
| Outros Nomes | ディアナ・アルヴァレッタ・ローダン |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 167cm |
| Weight | 60kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Diana Al Valletta Rodan
Perfil
Diana Al Valletta Rodan is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Vermelho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Dragonborn joined |
2
12
Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~