|
☰ Links
|
|
| ID | 83708 |
|---|---|
| Nome | Rio Wakatsuki |
| Outros Nomes | 若月 莉緒(わかつき りお) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Wakatsuki
Perfil
Anime girl Rio Wakatsuki is a character from Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~ (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 