Eruza Nakanishi appears in Killing Bites as a secundário character with até o pescoço castanho hair, castanho eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85410 |
|---|---|
| Nome | Eruza Nakanishi |
| Outros Nomes | 中西 獲座 |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Killing Bites |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Maaya Uchida, 内田真礼, うちだ まあや |
| Tags | cheetah, bob cut, tail |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Eruza Nakanishi
Perfil
Eruza Nakanishi is a character from Killing Bites.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 28 | Add
|
0 likes
I'm here to keep an eye on you so you don't. |
|
0 likes
Well, I'll teach you more skills that will come in handy in battle. |
|
0 likes
Ta-da! |
|
0 likes
You have to get changed. |
|
0 likes
Are you listening? |
|
0 likes
Isolated transformation. |
|
0 likes
Yes, you are an excellent chess piece, I have to admit, |
|
0 likes
-Not my problem. I'll kill you. -I'm fine with it. |
|
0 likes
You don't have to worry, |
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from Killing Bites
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
11
11
Facebook
Play Voice Sample
