Ui Inaba is a character from Killing Bites featuring até o peito rosa hair, vermelho eyes, and animal ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 85408 |
|---|---|
| Nome | Ui Inaba |
| Outros Nomes | 稲葉 初 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Killing Bites |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Sumire Uesaka, 上坂堇, うえさか すみれ |
| Tags | bunny ears |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Bust | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ui Inaba
Perfil
Ui Inaba is a character from Killing Bites.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Rosa hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 41 | Add
|
0 likes
The Destroyal? |
|
0 likes
and my family and friends always made fun of me. |
|
0 likes
She shoots stuff out of her eyes! |
|
0 likes
-Uh. -Um... |
|
0 likes
She's so fast. |
|
0 likes
Bait? |
|
0 likes
Ow, ow, ow, ow! |
|
0 likes
I will be able to get back my reputation? |
|
0 likes
Could I have this then? |
60
50
Facebook
Play Voice Sample
