|
☰ Links
|
|
| ID | 87474 |
|---|---|
| Nome | Yoriko Mitake |
| Outros Nomes | 御嵩 依子 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Momoiro Closet |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | November 1 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoriko Mitake
Perfil
Anime girl Yoriko Mitake is a character from Momoiro Closet.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Momoiro Closet