|
☰ Links
|
|
| ID | 97715 |
|---|---|
| Nome | Rio Kitami |
| Outros Nomes | 北見 莉央 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Tags | school uniform, tie, twintails, hair ribbons, knee highs |
| Personalidade | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 161cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kitami
Perfil
Anime girl Rio Kitami is a character from Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
1
15 
Facebook 