|
☰ Links
|
|
| ID | 97912 |
|---|---|
| Nome | Ryoubo-san |
| Outros Nomes | 寮母さん |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Himekoi * Sucreine! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | ribbon, corset, gloves, ribbon tie, headdress, maid dress, bunny ears |
| Personalidade | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 141cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 67cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryoubo-san
Perfil
Anime girl Ryoubo-san is a character from Himekoi * Sucreine!.
They have been indexed as Feminino Criança with Turquesa eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Himekoi * Sucreine!
Showofreader rated