|
☰ Links
|
|
| ID | 94307 |
|---|---|
| Name | Prim |
| Other Names | プリム |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Prim
Profile
Anime girl Prim is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 金发 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis