☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 121940 |
|---|---|
| Name | Haru |
| Other Names | 羽瑠 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Transforming Girls |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | M・A・O, 市道真央, いちみち まお |
| Tags | school uniform, hairclip, school crest, bag |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | August 10 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 159cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 83cm |
| Age | 16 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haru
Profil
Anime girl Haru is a character from Transforming Girls.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Lila hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Similar Characters
Also from Transforming Girls
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
1
1
Facebook 

Transforming Girls
TandemCharacters rated