|
☰ Links
|
|
| ID | 70146 |
|---|---|
| Name | Fumio Murakami |
| Other Names | 村上文緒 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Girlfriend BETA |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Kaori Nazuka, 名塚佳織, なづか かおり |
| Tags | school uniform, knee highs, braids, hairclip |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | November 2 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 160cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
30 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumio Murakami
Profil
Anime girl Fumio Murakami is a character from Girlfriend BETA.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Girlfriend BETA
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Girlfriend BETA
Girlfriend BETA (Note)