☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 47475 |
|---|---|
| Name | Kanae Matsubara |
| Other Names | 松原 佳苗 (まつばら かなえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| タグ | hair intakes, sweater, turtleneck, 3/4 pants |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Matsubara
プロフィール
Anime girl Kanae Matsubara is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 赤 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Chika Matsubara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| mikihara joined |
/from/規制不可 ~俺は実在しないので、ナニをヤッても許される~/uploads/chars/4758-1805622098.jpg)
Facebook 

Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~