|
☰ Links
|
|
| ID | 108377 |
|---|---|
| Nombre | Charotte Syphon |
| Other Names | シャルロット・シフォン |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ginga Fukei Densetsu Sapphire |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | twintails |
| Personalidad | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 150cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Charotte Syphon
Perfil
Anime girl Charotte Syphon is a character from Ginga Fukei Densetsu Sapphire.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 