|
☰ Links
|
|
| ID | 110517 |
|---|---|
| Nombre | Yulia |
| Other Names | ユリア |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Langrisser Mobile |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Etiquetas | midriff, earrings, headdress |
| Personalidad | |
| Height | 169cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yulia
Perfil
Anime girl Yulia is a character from Langrisser Mobile.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Langrisser Mobile