|
☰ Links
|
|
| ID | 11178 |
|---|---|
| Nombre | Sayu Kouzuka |
| Other Names | 向塚 紗夕 (こうづか さゆ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Awareness of Things, Girls of Things. |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kayo Wada, 和田カヨ, わだ かよ |
| Etiquetas | ahoge, shirt, skirt, necklace, ponytail |
| Personalidad | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 167cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayu Kouzuka
Perfil
Anime girl Sayu Kouzuka is a character from Awareness of Things, Girls of Things..
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Naranja hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Awareness of Things, Girls of Things.