|
☰ Links
|
|
| ID | 112227 |
|---|---|
| Nombre | Mahiru Tamachi |
| Other Names | 田町まひる |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Sayonara o Oshiete ~Comment te Dire Adieu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asari☆, あさり☆, |
| Etiquetas | school uniform, twintails, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mahiru Tamachi
Perfil
Anime girl Mahiru Tamachi is a character from Sayonara o Oshiete ~Comment te Dire Adieu~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | (Naranja) |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sayonara o Oshiete ~Comment te Dire Adieu~