|
☰ Links
|
|
| ID | 130579 |
|---|---|
| Nombre | Mitone Itsutsuji |
| Other Names | 五辻 みとね |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 94cm |
| Cup Size | P |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitone Itsutsuji
Perfil
Anime girl Mitone Itsutsuji is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
19
59
Facebook 
Harem x Shangri-La