|
☰ Links
|
|
| ID | 134428 |
|---|---|
| Nombre | Yuka Takahashi |
| Other Names | 高橋 夕香 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Futamata Yarou to Papakatsu Shimai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yui Otokura, 乙倉 由依, おつくらゆい |
| Etiquetas | school uniform, hairband, ribbon, gloves, bob cut, pantyhose |
| Personalidad | |
| Bust | 103cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Takahashi
Perfil
Anime girl Yuka Takahashi is a character from Futamata Yarou to Papakatsu Shimai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
3
10
79
43
Facebook 
Futamata Yarou to Papakatsu Shimai