|
☰ Links
|
|
| ID | 148083 |
|---|---|
| Nombre | Hana Misono |
| Other Names | 御園 花 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuri Matsuoka, 松岡侑里, まつおか ゆうり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Misono
Perfil
Anime girl Hana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Blanco hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| shdow02 joined |
Elias rated Engage Kiss ★★★★★
|
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
Elias rated
Elias faved