|
☰ Links
|
|
| ID | 21342 |
|---|---|
| Nombre | Tomo Yamanobe |
| Other Names | 山辺 燈 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | The Qwaser of Stigmata |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Aki Toyosaki, 豊崎愛生, とよさき あき |
| Etiquetas | hairband, hair ribbon, school uniform, bow, curly hair, stockings |
| Personalidad | Pervert |
| Birthday | October 19 |
| Sign | Libra ♎ |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomo Yamanobe
Perfil
Anime girl Tomo Yamanobe is a character from The Qwaser of Stigmata.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Azul hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Azul | (Púrpura) |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
13
12

Facebook 
The Qwaser of Stigmata