Farnelia is a personaje principal character from Kyonyuu Fantasy 3 known for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88715 |
|---|---|
| Nombre | Farnelia |
| Other Names | ファルネリア |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 111cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 102cm |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Farnelia
Perfil
Farnelia is a character from Kyonyuu Fantasy 3.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Fantasy (Series) (2009)
Kyonyuu Fantasy 3 (2015)
Kyonyuu Fantasy 3 if (2017)
Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
3
59
77
90
Facebook 