|
☰ Links
|
|
| ID | 22038 |
|---|---|
| Nombre | Kaori Takamine |
| Other Names | 高嶺 佳織 (たかみね かおり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | animal hat, glasses |
| Personalidad | |
| Height | 140cm |
| Weight | 32kg |
| Bust | 65cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 65cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaori Takamine
Perfil
Anime girl Kaori Takamine is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Femenino Niño with Púrpura eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| TGoji24 joined |

Facebook 
Eternal Aseria Special Edition