|
☰ Links
|
|
| ID | 2631 |
|---|---|
| Nombre | Kazumi Shimotsuki |
| Other Names | 霜月 一美(しもつき かずみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mayday! Goshujin-sama wa Doukyuusei |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kotomi Yamakawa, 山川琴美, やまかわ ことみ |
| Etiquetas | maid, headdress, bow, arm bands |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Shimotsuki
Perfil
Anime girl Kazumi Shimotsuki is a character from Mayday! Goshujin-sama wa Doukyuusei.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Yuqii joined |


Facebook 
Mayday! Goshujin-sama wa Doukyuusei