|
☰ Links
|
|
| ID | 32238 |
|---|---|
| Nombre | Kaori Endou |
| Other Names | 遠藤 香 (えんどう かおり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | suit, necklace, hair intakes, ponytail, braid, curly hair, flower, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaori Endou
Perfil
Anime girl Kaori Endou is a character from Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-
Showofreader rated