Mafuyu Orifushi is a personaje principal character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20140 |
|---|---|
| Nombre | Mafuyu Orifushi |
| Other Names | 織節 真冬, おりふし まふゆ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yukie Maeda, 前田ゆきえ, まえだ ゆきえ |
| Etiquetas | pjs, bow, hair ribbons, twintails, flower, school uniform, stockings, short |
| Personalidad | Pervert |
| Height | 149cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Mafuyu Orifushi
Perfil
Mafuyu Orifushi is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Younger Sister of Akina Orifushi
Younger Sister of Natsumi Orifushi
Cousin of Haruomi Shiki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| ouriah joined |
4
51
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!