|
☰ Links
|
|
| ID | 32759 |
|---|---|
| Nombre | Li Shuhua |
| Other Names | 李・淑花(リ・スウファ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Quartett! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | glasses, school uniform, bow, cello |
| Personalidad | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Li Shuhua
Perfil
Anime girl Li Shuhua is a character from Quartett!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Gris hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | (Gris) |
| Color de Cabello | Gris | (Negro) |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Quartett!