Nanami is a sin clasificar character from Nangoku Sakunyuu Island known for cadera / pasado de cadera rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4900 |
|---|---|
| Nombre | Nanami |
| Other Names | ナナミ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Island |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Etiquetas | arm band, beads, necklace, ahoge, flower, bikini, midriff |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami
Perfil
Nanami is a character from Nangoku Sakunyuu Island.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nangoku Sakunyuu Island