|
☰ Links
|
|
| ID | 55569 |
|---|---|
| Nombre | Akina Kajiwara |
| Other Names | 梶原 明奈(かじわら あきな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kyouiku Shidou |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Etiquetas | mini skirt, tights, hair intakes, hairband, tie, teacher |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
| Role | Art teacher |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akina Kajiwara
Perfil
Anime girl Akina Kajiwara is a character from Kyouiku Shidou.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rosa hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Kyouiku Shidou