|
☰ Links
|
|
| ID | 61952 |
|---|---|
| Nombre | Fuuka Kirino |
| Other Names | 桐野 楓香 (きりの ふうか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Debasement Election Campaign ~Dying the Presidential Election Cloudy White~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Etiquetas | school uniform, hair ribbon, tie, stockings |
| Personalidad | |
| Role | Student council president |
| Height | 162cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Kirino
Perfil
Anime girl Fuuka Kirino is a character from Debasement Election Campaign ~Dying the Presidential Election Cloudy White~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Debasement Election Campaign ~Dying the Presidential Election Cloudy White~