|
☰ Links
|
|
| ID | 72163 |
|---|---|
| Nombre | Aoi Minami |
| Other Names | 南 葵 (みなみ あおい) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Juunin Kanri! ~Juunin no Otome ni Ai no Te wo~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Etiquetas | hairclip |
| Personalidad | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Minami
Perfil
Anime girl Aoi Minami is a character from Juunin Kanri! ~Juunin no Otome ni Ai no Te wo~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Juunin Kanri! ~Juunin no Otome ni Ai no Te wo~