|
☰ Links
|
|
| ID | 73594 |
|---|---|
| Nombre | Aya Toyomori |
| Other Names | 豊森 綾 (とよもり あや) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| Etiquetas | nurse, hat |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aya Toyomori
Perfil
Anime girl Aya Toyomori is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
10
29
65
Facebook 
Chijoku no Seifuku