|
☰ Links
|
|
| ID | 79399 |
|---|---|
| Nombre | Evelyn Celebrian |
| Other Names | イヴリン・ケレブリアン |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Youkoso! Skebe Elf no Mori he |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Etiquetas | pointy ears, blunt bangs, dark skin, hair ribbons, gradient hair, detached sleeves |
| Personalidad | |
| Race | Dark Elf |
| Height | 167cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
3 Character of the Month nominations |
|
Evelyn Celebrian
Perfil
Anime girl Evelyn Celebrian is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Elfo |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
| gore joined |
33
79
93
Facebook 
Youkoso! Skebe Elf no Mori he