|
☰ Links
|
|
| ID | 84568 |
|---|---|
| Nombre | Kanae Hinamura |
| Other Names | 比奈村 佳苗 (ひなむら かなえ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Hinamura
Perfil
Anime girl Kanae Hinamura is a character from Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~