|
☰ Links
|
|
| ID | 84956 |
|---|---|
| Nombre | Saya Aoba |
| Other Names | 青葉 咲弥 (あおば さや) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kyonyu Wives are Mine |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 157cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saya Aoba
Perfil
Anime girl Saya Aoba is a character from Kyonyu Wives are Mine.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Kyonyu Wives are Mine
Showofreader rated