Rina Shibamiya appears in Amaekata wa Kanojo Nari ni. as a sin clasificar character with hasta los hombros marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89150 |
|---|---|
| Nombre | Rina Shibamiya |
| Other Names | 柴宮 りな (しばみや りな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Amaekata wa Kanojo Nari ni. |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rina Shibamiya
Perfil
Rina Shibamiya is a character from Amaekata wa Kanojo Nari ni..
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
| MysteriousNamekian joined |

Facebook 
Amaekata wa Kanojo Nari ni.
statishu rated