Anime girl Matomo Kurahashi is a adolescente with cadera / pasado de cadera length rojo hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 9199 |
|---|---|
| Nombre | Matomo Kurahashi |
| Other Names | 倉橋 真朋(くらはし まとも) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Night Sky Full of Stars |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Chiaki Takahashi, たかはし智秋, たかはし ちあき |
| Etiquetas | bow, school uniform, hair intakes, hair ribbons, braid, school crest |
| Personalidad | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 164cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matomo Kurahashi
Perfil
Anime girl Matomo Kurahashi is a character from Night Sky Full of Stars.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rojo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |

Facebook 
Night Sky Full of Stars