|
☰ Links
|
|
| ID | 92168 |
|---|---|
| Nombre | Sachiko Hiyama |
| Other Names | 樋山 幸子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | P.S. I Love you From the Bottom of my Heart |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sachiko Hiyama
Perfil
Anime girl Sachiko Hiyama is a character from P.S. I Love you From the Bottom of my Heart.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Scaripe joined |

Facebook 
P.S. I Love you From the Bottom of my Heart