|
☰ Links
|
|
| ID | 92703 |
|---|---|
| Nombre | Marika Fujinami |
| Other Names | 藤波 真理香(ふじなみ まりか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mama-Haha 2 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marika Fujinami
Perfil
Anime girl Marika Fujinami is a character from Mama-Haha 2.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
3
10
11
51
Facebook 
Mama-Haha 2
Showofreader rated