|
☰ Links
|
|
| ID | 93489 |
|---|---|
| Nombre | Shikanosuke Uehara |
| Other Names | 上原 鹿之助 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Taimanin RPGX |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Misaki Watada, 和多田美咲, わただ みさき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 140cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shikanosuke Uehara
Perfil
Anime girl Shikanosuke Uehara is a character from Taimanin RPGX.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | (Masculino) |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Taimanin (series)
Taimanin RPGX