|
☰ Links
|
|
| ID | 93874 |
|---|---|
| Nombre | Kagerou |
| Other Names | カゲロウ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ninja, face mask, sash, twin blade, zettai ryouiki, fingerless gloves |
| Personalidad | |
| Height | 151cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kagerou
Perfil
Anime girl Kagerou is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis