|
☰ Links
|
|
| ID | 94189 |
|---|---|
| Nombre | Dahlia |
| Other Names | ダリア |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | valkyrie, armor, zettai ryouiki, spear, cleavage cutout, mini skirt, hair ribbons, boots, headdress, tiara |
| Personalidad | |
| Height | 171cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Dahlia
Perfil
Anime girl Dahlia is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis