|
☰ Links
|
|
| ID | 94252 |
|---|---|
| Nombre | Lateria |
| Other Names | ラテリア |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | crop top, shorts, chains, gauntlets, cloak, hood, sword, twin blade, side ponytail, thigh-high boots |
| Personalidad | |
| Height | 147cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lateria
Perfil
Anime girl Lateria is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis